Hayalinizdeki özel anı tamamlayacak olan Kırık Beyaz

Kendi Dokuması Parlak Hayal Tül Çift Kat Duvak ile tanışın!

İşte sizin için özel olarak tasarlanan bu eşsiz ürünün özellikleri:

parlak sade hayal tül duvak
Sade Duvak Modelleri
parlak tül duvak
Parlak Sade Duvaklar

Özellikler:

  • Renk: Kırık Beyaz
  • Dokuma: Kendi Dokuması, Parlak
  • Uzunluk: 1 metre 25 santimetre
  • Katlar: Çift Kat
  • Kenar: Düz Kesim
taraklı parlak hayal tül duvak
Sade Gelin Duvakları
parlak kırık beyaz hayal tül duvak
Sade Duvak

Ürün Açıklaması: Bu duvak, zarif düz kesim kenarı ile öne çıkıyor. İncelikteki varla yok arası, tülün kendinden parlak sim ile süslenmemiş olmasıyla dikkat çekiyor. Sade, narin ve yumuşak dokusuyla bu duvak, naif bir şıklık sunuyor. Ayrıca, taraklı olması sayesinde rahatlıkla takılıp çıkarılabilir.

parlak hayal tül ucu sivri duvak
çift kat taraklı duvak

Not: Lütfen ürünlerimizin orijinalliğine güvenin. Adana Gelinlik Suzanna Moda markasına ait olan bu duvaklar, başka hiçbir firmada satılmamaktadır.

Kullanım Kolaylığı: Bu duvak, kendi hazırlığınızı rahatlıkla yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kuaföre veya minik tel tokalara ihtiyaç duymadan, saçlarınızı bozmadan topuz veya düz saçlarınıza kolayca takılıp çıkarılabilir.

geniş dalgalı parlak duvak adana
parlak hayal tül gelin duvağı adana

Hijyen ve Güvenlik: Ürünlerimiz özel üretim olduğundan dolayı hijyen kurallarına titizlikle uyulmaktadır. Şeffaf kapalı ambalaj içerisinde gönderilen ürünlerimizin ambalajını açtıktan sonra, hijyen şartları gereği değişimi veya iadesi yapılmamaktadır. Lütfen renk tonuna karar verirken şeffaf ambalaj dışından yardım alınız.

Unutulmaz Anlarınızda Yanınızdayız: Bu özel duvak ile en güzel günlerinizde sağlıkla ve mutlulukla kullanmanızı dileriz. Unutulmaz anlarınızda yanınızda olmak, bizim için bir onurdur.